Mam wrażenie, że nie ja wybrałam Reconnection, a Reconnection wybrało mnie.

 

Ponownego Połączenia ze Źródłem doświadczyłam w 2008 roku i z perspektywy czasu wiem, że było to najważniejsze wydarzenie w moim życiu, krok milowy na drodze ewolucji, przebudzenie, które dało początek wspaniałego okresu, który trwa do dziś.

Zdarzyło się to w momencie kiedy podjęłam decyzję o zmianie życia, odejściu z pracy dyrektora w dużej korporacji, stabilnej posady, pójściem za głosem serca i zajęciem się malowaniem. Symboliczny jest fakt, że w dniu kiedy oficjalnie założyłam własną działalność gospodarczą, miałam sesję Podłączenia.

Doświadczyłam integracji ze swoją prawdziwą, Boską Jaźnią.

To uczucie i świadomość Kim Się Jest zmieniło moje życie i do dziś jest punktem odniesienia, kiedy przychodzi mi zwątpić w swoją siłę, wartość. Przypominam sobie ten obraz i czuję jak wracam do Siebie.

Dla mnie Reconnection okazało się połączeniem ze swoim nieograniczonym potencjałem twórczym, odzyskaniem świadomości siebie jako Twórcy. Dostałam impuls, dzięki któremu weszłam odważnie i natychmiastowo na drogę wybraną przez moją duszę. Tak jakby cały wszechświat cieszył się, że wybrałam nowe życie i wspierał mnie na wszystkie sposoby. To życie wypełnione kolorami, malowanie ale przede wszystkim przywilej bycia przewodnikiem dla innych na drodze do ich wnętrza i budzenia świadomości kim są. To moja prawdziwa pasja.
To połączenie ze sobą ma wiele wymiarów i ciągle się zmienia. Rok w rok poznaję nowe aspekty siebie. Znacznie wzrosło moje zaufanie, intuicja i wiara w siebie. Nie opuszcza mnie uczucie, że jestem prowadzona.

Od 8 lat regularnie prowadzę warsztaty malarskie Vedic Art i czuję, że robię to do czego zostałam stworzona.

Jestem świadkiem przemian jakie przechodzą uczestnicy 4 dniowych warsztatów, jestem zawsze wzruszona i zaszczycona, że mogę pomóc innym znaleźć drogę do swojego serca w ten magiczny sposób, poprzez intuicyjne malowanie.
Dziś mam również uprawnienia by przygotowywać przyszłych nauczycieli Vedic Art.
Świat wypełnił się kolorami, a lata pracy jako nauczyciel Vedic Art były drogą, by stworzyć własną metodę warsztatów artystycznych, mających za cel

przebudzenie do Życia pełnego Pasji, w radości, w zgodzie z naszą Duszą.

Wykorzystuje wieloletnie doświadczenie i metody, dzięki którym sama doświadczyłam przebudzenia i wyzwolenia. Budzę malowaniem, medytacją, energią kolorów, minerałów, esencjami energetycznymi Aura Soma, czy tańcem.


We wrześniu 2011 roku, poczułam, że chciałabym dawać z siebie jeszcze więcej. Poprosiłam Wszechświat by dał mi metodę, którą najszybciej i najskuteczniej będę pomagała innym wrócić do Siebie. …

I tak ponownie zawitało do mnie po latach The Reconnection.

 

Dostałam parę potwierdzeń, że jestem gotowa, by być kanałem dla tej niezwykłej energii, która zmienia życie, tak jak kiedyś zmieniła moje. 
Tydzień później byłam w Pradze na seminarium u Erica Pearla, a w wracając do Polski, w pociągu zrobiłam swoje pierwsze trzy zabiegi uzdrawiania…
I wiedziałam, że moje życie nie będzie takie samo.. Jest jeszcze piękniejsze i pełniejsze niż przedtem. Jestem pełna wdzięczności mogąc widzieć jak kwitnie moja rodzina, osoby, które do mnie przychodzą, jak energia Boga wprowadza Spokój, Harmonię i Miłość. Dziękuję za tą możliwość.

W 2012 roku była cosponsonsorem pierwszego w Polsce seminarium Uzdrawiania rekonektywnego, poprowadzonego przez zespół nauczycieli Dr Pearla.
w 2016 roku po raz kolejny wzięłam udział w szkoleniach z Erickiem Pearl, w Pradze, gdzie odświeżyłam wszystkie uprawienia, dzięki którym jestem w gronie Certyfikowanych Praktyków Uzdrawiania Rekonektywnego i Reconnection.

Dziś dzielę się darem jaki niesie ze sobą Uzdrawianie rekonektywne i Połączenie ze Źródłem, organizując w całej Polsce, sesje indywidualne i spotkania z uzdrawianiem podczas których, zapraszam do pola uzdrawiającej wibracji Źródła. Pokazuję jak łatwo można się połączyć z wibracją, tak by każdy sam mógł zacząć uzdrawiać, robię również grupowe sesje uzdrawiania. 

Zapraszam serdecznie do przeczytania wywiadu ze mną o mojej drodze.
A jeśli chcecie poznać mój kolorowy świat, poczuć mnie przez obrazy które tworzę, zapraszam na stronę www.koloryduszy.pl

Adriana Karima

 

malarka intuicyjna
certyfikowana uzdrowicielka rekonektywna
nauczycielka Vedic Art