Na czym polega proces Ponownego Połączenia i co daje?

Sesje Ponownego Połączenie wykonuję się raz w życiu podczas 2 spotkań indywidualnych. Przy sesji korzysta się z tej samej wibracji co podczas Uzdrawiania Rekonketywnego. 

Reconnection następuje poprzez ponowne połączenie naszego pola magnetycznego z polem całego wszechświata, poprzez system linii (axiotonal system). To system nieskończonych linii, łączących wszystko ze wszystkim. Odbudowując to połączenie ponownie czujemy się częścią Całości, wszystkiego, co nas otacza. A to daje nam balans energetyczny, poczucie harmonii i równowagi wewnętrznej.

Podczas podłączania aktywowane zostają nowe linie, które pozwalają na wymianę światła i informacji. Linie te są odpowiedzialne za przepływ energii do naszego systemu energetycznego. Następuje podłączenie pozostałych łańcuchów DNA i integracja z kanałami dającymi dostęp do wielu wymiarów świadomości. To również proces dekodowania matryc informacyjnych, które nam już nie służą i zastępowane są nową krystaliczną matrycą. Usuwane są wzorce Ego.

Sesja Połączenia ze Źródłem jest początkiem pięknej przemiany na wielu poziomach. Dla każdego może okazać się czymś innym, jesteśmy bowiem na różnych poziomach rozwoju i potrzebujemy odmiennych procesów. Efekt jest zawsze pozytywny. 
Kiedy łączymy się z naszą prawdziwą Jaźnią, wyostrza się nasza intuicja, czyli głos Duszy i łatwiej rozpoznajemy co jest dla nas właściwe. Mamy więcej odwagi by iść za głosem serca i zmienić swoje życie. Często efektem połączenia są natychmiastowe zmiany, np. weryfikacja relacji w których jesteśmy, zmiana pracy, otoczenia. Jeśli to nie służy naszemu rozwojowi i naszej nowej wibracji, musi odejść. 
Intensywność zmian zależy od naszej gotowości na nowe. Należy zaufać, że wszystko dzieje się dla naszego dobra.

Po sesji mogą dziać się dosłownie CUDA. Zmienia się sposób patrzenia na świat, poszerza się świadomość kim jesteśmy, jaki jest plan naszej duszy. Poprawia się zdrowie, wychodzimy na prostą. Mogą pojawić się nowe talenty, dary (np. jasnowidzenie), większa sensytywność, widzenie rzeczy takimi jakimi są. Wibracja ta daje mnóstwo siły i odwagi, by iść za swoimi marzeniami.
To szansa na całkowitą zmianę życia.

Czym się różni od Uzdrawiania Rekonektywnego i jak wygląda sesja?

O ile w przypadku Uzdrawiania chodzi o powrót do Równowagi na wszystkich poziomach, głównym celem Połączenia jest poszerzenie świadomości i przyspieszenie naszej ewolucji duchowej. Efektem Połączenia jest również uzdrowienie.

Sesja Połączenia, Reconnection ma odmienną formę od Uzdrawiania. Niezbędne jest indywidualne spotkanie. Nie jest możliwe przeprowadzenie jej na odległość.

Połączenie to sesja bezdotykowa, podczas której osoba wykonująca sesję, uaktywnia sieć centrów energetycznych i kreśli linie wzdłuż ciała, m.in. po meridianach. Połączenie mogą wykonywać jedynie osoby, które ukończyły seminarium Reconnection u Erica Pearla. 


Ile kosztuje?

Cena Połączenia ma wymiar symboliczny i jest niezmienna na całym świecie - wynosi 333$. Ma symbolizować wymianę energetyczną na poziomie wibracji 333.
Cena jest stała od 20 lat.
Można rozliczyć się w złotówkach, płacąc równowartość 333 USD, liczoną po średnim kursie USD w NBP, z pierwszego dnia sesji.

 

Co możesz przeżyć podczas sesji?

Sama sesja jest dla pacjenta niezapomnianym doświadczeniem. Każdy przechodzi ją inaczej, pojawiają się np.: intensywne doznania w ciele, czuje się zapachy, słyszy się dźwięki, widzi kolory, pojawiają się niezwykłe wizje, pełne światła, miłości, czuje się obecność opiekunów, aniołów, mogą przychodzić wglądy.
Może też być bardzo spokojna i bez żadnych przeżyć wewnętrznych. Nie umniejsza to jednak temu jak działa Połączenie. 

Przeczytaj relacje osób, które jego doświadczyły.

Moje doświadczenie z Reconnection

Dziś z perspektywy czasu wiem, że było to jedno z najważniejszych wydarzeń w moim życiu, krok milowy na drodze ewolucji, przebudzenie, które dało początek wspaniałego okresu w moim życiu, który trwa do dziś. Sesje uzdrawiania rekonektywnego i podłączenie do Źródła miałam w 2008 roku w Szwecji. Właśnie podjęłam decyzję o zmianie życia, odejściu z pracy dyrektora, stabilnej posady, pójściem za głosem serca i zajęciem się malowaniem. W dniu kiedy oficjalnie założyłam własną działalność gospodarczą miałam sesję podłączenia. 
Dla mnie podłączenie było to do swojego nieograniczonego potencjału twórczego, odzyskanie świadomości siebie jako Twórcy. Dostałam impuls, dzięki któremu weszłam odważnie i natychmiastowo na drogę wybraną przez moją duszę. To życie wypełnione kolorami, malowanie ale przede wszystkim przywilej bycia przewodnikiem dla innych na drodze do ich wnętrza. 
Robię to do dziś i ciągle się rozwijam. To moja prawdziwa pasja.

 

Wspomnienia z mojej sesji Podłączenia

Sama sesja podłączania była niezwykła.
Czułam jakby była zawieszona w kokonie, a ten był złożony z cieniutkich niteczek i połączony z niebem. Nagle znalazłam się w miejscu, którego światło prawie mnie oślepiało. Podeszłam do potężnej postaci siedzącej naprzeciwko. Była niesamowicie spokojna, pełna miłości, czułam jej potężną siłę i łagodność, czułam jej bezwarunkową miłość do mnie.

Byłam przy niej taka malutka.. Pomyślałam. To BÓG!!
A chwilę później przyszła do mnie informacja, że jestem to JA SAMA.
Rozpłakałam się. Wpadłam sobie sama w ramiona i zjednoczyłam się z tą potężną ISTOTĄ.
Od tej chwili kiedykolwiek przychodzi mi zwątpić w swoją siłę, kim jestem, przypominam sobie ten obraz i czuję jak staję się swoją własną potęgą.

Chwilę później miałam SEN, w którym właśnie założyłam nową firmę i udało mi się by numer mojego telefonu był PODŁĄCZONY do centrali największej korporacji w mieście.
Byłam przestraszona czy aby mogę mieć taki popularny numer. Teraz wszyscy będą do mnie dzwonić… czy to nie droga na skróty?…
Tak wychodziły moje obawy z podłączenia do źródła, które jest jak bezpośrednia linia do BOGA!!!
Życie chwilę później pokazało mi, że to prawda. Od razu zaczęłam prowadzić zajęcia malarskie Vedic Art. A ludzie sami się do mnie zgłaszali, właściwie bez żadnego rozgłosu…

 

Zapraszam na sesje podłączania – Reconnection w Warszawie oraz w  Opolu.

Mogę robić sesje również podczas moich pobytów w następujących miastach: Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań, Jelenia Góra, Szczecin, Opole

Adriana Karima

***

Poczytaj o Reconnection w książce dr. Erica Pearla " POŁĄCZENIE ZE ŹRÓDŁEM "

"... wszyscy przychodzimy na ten świat z określonymi ograniczeniami. Jako ludzkość już dawno temu oddzieliliśmy się od energetycznego promieniowania, które dostrajało nas do naszych ciał, do pola energii otaczających nas osób, jak też do energii Ziemi i Wszechświata.

W jaki sposób doszło do tej separacji? Być może prawdziwa jest historia, która opowiada o konflikcie w społeczności Plejadian, a być może nie. Nie mogę na ten temat wypowiadać się z całkowitą pewnością. uważam jednak, że nasz los nie zawsze musiał być taki, jakim jest w chwili obecnej. każda starożytna kultura, włączając w to kulturę starożytnej Grecji ( tę cywilizację uważa się za podstawę cywilizacji Zachodu ) przekazuje opowieści o istnieniu dawnego, starożytnego, doskonałego świata. Nie było w nim wojen, ani też chorób. Były to krainy szczęścia, jak SHangri-La czy Atlantyda.

Potem nastąpił pewnego rodzaju upadek. Odłączyliśmy się od sił, które utrzymywały nas w stanie szczęścia i miłości. Nastąpiła separacja. Niektórzy ludzie łącza ten upadek z tym co wydarzyło się w ogrodzie Edenu. Inni uważają, że upadek i separacja nastąpiły jeszcze wcześniej.

Istnieją nieznaczne różnice, lecz ogólnie rzecz biorąc ta historia ma charakter uniwersalny, zawiera się w naszej nieświadomości i w naszych genach.

Proces Rekoneksji przywraca nam głęboką, gatunkową pamięć, na różne sposoby ponownie łączy z doświadczeniami Złotego Wieku, z całością życia, w której egzystowaliśmy u zarania dziejów. Nie jest to jedynie proces cofania się . Dzięki niemu posuwamy się również do przodu, ku czemuś nowemu. Osiągamy nową , całościową integrację, która stanowi podstawę prawdziwego, ewolucyjnego uzdrawiania.

Możemy mówić o " cofaniu ". Jednak uzdrawianie, o którym tutaj mówimy, nie istniało w toku dotychczasowej historii. W dawnych czasach ludzki gatunek był bardziej zintegrowany, zharmonizowany, lepiej połączony z polem energii uniwersalnej. Nie były wówczas potrzebne częstotliwości, które miałyby dokonać Rekoneksji. Nasz ewolucyjny rozwój - jako ludzkości i cywilizacji - doprowadził do punktu, w którym możemy przyjąć nowe częstotliwości . Osiągnęliśmy wreszcie właściwy poziom i te nowe częstotliwości przenikają nasze życie....."