Dzięki częstotliwości, na której opiera się Uzdrawianie rekonektywne, mają miejsca spektakularne uzdrowienia fizyczne, na poziomie mentalnym, emocjonalnym i duchowym. To nowa forma uzdrawiania wykraczająca poza dotychczas znane metody uzdrawiania energetycznego, bioenergoterapii. 
Ta wibracja zawiera energię, światło i informację.

To uzdrawiająca wibracja, do której ludzkość ma dostęp od około 25 lat. Badają ją od wielu lat naukowcy, zafascynowani jej fenomenem. Lekarze zachodzą w głową jak możliwe były uzdrowienie chorób, na które ich pacjenci cierpieli od lat.

Podczas jednej do trzech 20-30 minutowych sesji dochodzi do uzdrowień wszelkiego rodzaju dolegliwości, od usunięcia bólu, po wyleczenie raka, AIDS, przywrócenie równowagi mentalnej, duchowej, cielesnej…

Bardzo ważne jest w procesie uzdrawiania świadomość, że procesem kieruje nie uzdrowiciel, czy pacjent, a jest to proces samouzdrawiania przez Duszę osoby. Uzdrowiciel jest kanałem dla wibracji, która doskonale wie, co jest dla każdego najlepsze. To praca poza ego. Ważna jest jednak gotowość pacjenta do przyjęcia uzdrowienia i brak oczekiwań co do efektów.

Skuteczność Reconnective healing jest niezależna od tego, czy się w nie wierzy czy nie. Reconnective healing zawsze wpływa pozytywnie na osobę poddającą się sesji. Nie ma jednak żadnych gwarancji, że Uzdrowienie Rekonektywne da dokładnie taki rezultat, jakiego pacjent oczekuje.

Zawsze następuje uzdrowienie, które objawia się w formie najbardziej potrzebnej danej osobie na dany moment.

 

Na czym to polega?

Podczas sesji uzdrowiciel tworzy przestrzeń, w której pacjent otwiera się na swoje uzdrowienie. Uzdrawianie Rekonektywne nie polega na przekazywaniu energii. Uzdrowiciel nie wysyła energii. Proces polega na dopasowaniu i synchronizacji poziomu wibracji ciała klienta z wibracją energii, światła i informacji Duszy. Ta właśnie ta synchronizacja powoduje, że możliwe staje się dokonanie transformacji, stworzenie równowagi w każdej komórce ciała, a co za tym idzie - ich uzdrowienie. Wibracje pacjenta wzrastają, a to co nie pasuje do nowej wibracji, zaczyna się samoczynnie uzdrawiać, oczyszczać. Czasem następuje to natychmiastowo, a czasem potrzebuje czasu. Zależy to od gotowości klienta na zmianę, gdzie proces musi zajść w określony sposób.

Dr. Eric Pearl, światowej sławy uzdrowiciel, ojciec „Reconnection”, bo to do niego te wibracje dotarły po raz pierwszy mówi:

„Jeśli masz szczęście, to uzdrowienie nastąpi zgodnie z Twoimi oczekiwaniami,  ale jeśli rzeczywiście jesteś szczęściarzem to Twoje uleczenie objawi się w formie, o której Ci się nawet nie śniło, w formie, którą Uniwersum zamyśliło dla Ciebie.”

Ważne jest więc by przystąpić do sesji bez oczekiwań.

Dr. Eric Pearl wychodzi z założenia, że uzdrowienie ma miejsce na płaszczyźnie indywidualnie dopasowanej do każdego klienta. Nieraz są to zmiany widoczne natychmiast na zewnątrz, fizycznie, innym razem poprawa następuje po pewnym czasie, stopniowo, poprzez zmianę wzorców zachowania w życiu codziennym. Jeszcze innym razem następuje uwolnienie od traumy, strachu, agresji lub innych negatywnych emocji. Każdy sam decyduje o tym, jakie zmiany do siebie dopuścić, oraz jak intensywnie, zarówno fizycznie jak i psychicznie zmiany te będą odczuwane.

 

Ile sesji jest potrzebnych?

Sukces uzdrowienia może pokazać się nawet po jednej sesji, szczególnie u dzieci. W niektórych przypadkach mogą być konieczne dodatkowe sesje, jednak często nie ma potrzeby, aby przeprowadzać Reconnective healing regularnie, przez dłuższy okres czasu. Chyba, że chodzi o osoby bardzo schorowane, lub już starsze, z wieloma dolegliwościami. Na ogół jednak wystarcza jedna do trzech sesji. Klient sam decyduje, czy ma potrzebę, aby raz jeszcze poddać się leczeniu. Energia wprowadzona do organizmu jeszcze przez dwa tygodnie pracuje w każdej komórce ciała, trzeba dać jej czas na spełnienie swoich leczniczych zadań. Ogólnie proces Reconnective healing można nazwać podwyższeniem częstotliwości wibracji organizmu na wszystkich jego poziomach.

 

Odczucia podczas sesji

Każdy pacjent ma inne odczucia podczas sesji, może to być np. ciepło, zimno, falowanie, unoszenie, mrowienie, poczucie rozprzestrzeniania się, czucie nieopisanych zapachów czy widzenie bajecznych kolorów, czucie obecności istot świetlistych, aniołów, opiekunów. Bardzo często pacjenci mają wizje, które dają im zrozumienie źródła ich problemów, są wskazówkami, co mają dalej robić.

Może też pojawić się ból w miejscach które były do tej pory chore, ale oznacza to jedynie, że właśnie tam działa energia i następuje uwolnienie.

Czasem po zabiegach w ramach procesu powracania do równowagi osoby chorują. Też jest wszystko w porządku. Choroba jest ważną częścią procesu, niezbędnym odpoczynkiem, regeneracją, oczyszczeniem, czasem na przemyślenia, by mogło nadejść nowe.

Ilość i intensywność odczuć jest bardzo indywidualna i zależy od wrażliwości danej osoby. Brak odczuć nie oznacza, że uzdrawianie nie ma miejsca.

Zapraszam do poczytania relacji z sesji

 

Jak wygląda sesja indywidualna na miejscu?

Sesja trwa 20-30 minut. Podczas sesji w gabinecie, pacjent leży na stole do masażu i ma zamknięte oczy. W otoczeniu nie ma żadnych dodatkowych bodźców, dźwiękowych, czy zapachowych. Te mogą się natomiast pojawić samoczynnie w wyniku działania wibracji.

Podczas sesji nie dotykam pacjenta. Skupiam się jedynie na odbieraniu energii, dla której jestem kanałem i pozwalam by ta sama płynęła tam, gdzie tego najbardziej potrzebuje dana osoba. Wykonuję ruchy rękoma, zmieniam miejsce przy ciele pacjenta na te gdzie "woła mnie energia". Najczęściej tam, gdzie trzymam ręce jest dużo reakcji w ciele. Po sesji rozmawiamy o odczuciach.

 

Jak wygląda sesja na odległość?

Sesje na odległość działają dokładnie tak samo jak sesje podczas osobistego spotkania z uzdrowicielem, czyli ich skuteczność jest taka sama. 
Podczas sesji na odległość, umawiam się na konkretny dzień i godzinę. Na czas sesji osoba korzystająca z sesji powinna się położyć, zagwarantować by nikt jej nie przeszkadzał. Niech przestrzeń będzie bez muzyki, kadzideł czy świeczek. Podczas sesji należy skupić się na odbieraniu, na pojawiających się odczuciach. Można też zasnąć. Warto być otwartym na każdy rodzaj odczuć. Nie trzeba mieć intencji na uzdrowienie.

Po sesji rozmawiam o tym, co miało miejsce i jakie do było dla Państwa doświadczenia.

Uzdrawianie nie kończy się w momencie skończenia sesji, właściwie wszystko się dopiero zaczyna. Energia będzie teraz krążyć w ciele i wszystkich komórkach, więc jeśli ktoś ma jakieś odczucia jeszcze po zabiegu wszystko jest w porządku.

 

 

Metoda jest znana na świecie od 20 lat, w Polsce od bardzo niedawna. Można o niej poczytać

w książce Erica Pearl'a "Połączenie ze Źródłem. The Reconnection" oraz "Duchowe Połączenie ze Źródłem".

 

                      

 Ile kosztuje sesja?

 Indywidualna sesja uzdrawiania rekonektywnego na miejscu lub na odległość kosztuje 200 zł.

P By doświadczyć pełni procesu uzdrawiania, zaleca się 3 sesje.

Wspaniałe efekty daje uzdrawianie, na które decyduje się cała rodzina. 
Istnieje możliwość zrobienia sesji w jednym czasie dla np 2 osób. Osoby przychodzą razem. A w przypadku sesji na odległość zainteresowane osoby, poddają się sesji o danej godzinie, ustalonego wcześniej dnia. 
Cena sesji na miejscu lub na odległość dla 2 osób to 200 zł.

Robię również grupowe sesje uzdrawiania, głównie w Opolu

Gdzie robię sesje?

Opole

Adriana Karima – Reconnective Healing Practitioner